Zrobotyzowana linia rozładunku produktów ze skrzyń autokawowych

Nowatorskie rozwiązanie zrealizowane we współpracy z firmą KAZBI Sp. z o. o. .  Linia zaprojektowana wg. wytycznych klienta mająca za zadanie rozładowanie produktów w formie owalnych batonów i dostarczenie ich w odpowiedniej orientacji do maszyny myjącej klienta. Sercem linii jest robot kartezjański obsługujący de-paletyzację pełnych skrzyń z wózka (stosowanego przez klienta w cyklu technologiczny), opróżnienie skrzyni oraz ponowną paletyzację pustych skrzyń na drugim wózku. W dalszej części linii produkt jest wyprowadzany w odpowiedniej orientacji a następnie w sposób cykliczny dostarczany do urządzenia myjącego po dwie sztuki na raz. Robot kartezjański cechuje się możliwością pracy z dwoma kompletnie różnymi rodzajami skrzyń, natomiast całkowity czas przezbrojenia urządzenia trwa mniej niż 2 minuty. 

Stanowisko demonstracyjne zrealizowane we współpracy z firmą KAZBI Sp. z o. o.

Stanowisko mające na celu ukazanie branży mleczarskiej sposób na automatyczny załadunek bloków serowych do próżniowej maszyny pakującej. Sercem układu jest robot sześcioosiowy firmy mitsubishi współpracujący z systemem śledzenia produktu na przenośniku pasowym. System śledzenia produktu umożliwia ciągłą pracę układu bez zbędnych zatrzymań czy przestojów. 

Shuttle conveyor

Nowatorskie urządzenie będące elementem linii technologicznej umożliwiające kątowe przekazanie produktu o delikatnej strukturze, sortowanie oraz nakładanie kolejnych warstw. Projekt zrealizowany we współpracy z firmą KAZBI Sp. z o. o.